facebook

Części zamienne i eksploatacyjne do samochodów

40-434 Katowice, ul. T. Kulika 2 (os. Korea) Tel: 32 351 54 30 Czynne: Pon – Pt: 9:00 - 17:00 Sobota: 9:00 – 14:00

Oleje Mobil• Mobil 1 New Life™ 0W-40
Mobil 1 New Life 0W-40 jest przeznaczony do wykorzystania w najnowocześniejszych konstrukcjach silników i doskonale nadaje się do użycia zarówno w nowszych typach samochodów jak i w starszych dobrze utrzymanych pojazdach, pozwalając w każdym przypadku na uzyskanie optymalnych osiągów niezależnie od pory roku.
Olej Mobil 1 New Life 0W-40 składa się z opatentowanej mieszanki syntetycznych olejów bazowych najwyższej jakości i precyzyjnie dobranego systemu dodatków uszlachetniających. Jest to wysoko zaawansowana technologicznie receptura opracowana z myślą o zminimalizowaniu zużycia i utrzymaniu funkcjonowania silnika na stałym poziomie. Zapobiega osadzaniu się szlamu i powstawaniu nagarów w obszarach występowania wysokich temperatur, chroni kluczowe partie silnika przed działaniem zanieczyszczeń, nadaje się do użycia w ekstremalnych niskich i wysokich temperaturach pomagając utrzymać pełną sprawność silnika. Jest to nasz najbardziej kompletny olej silnikowy zalecany do wykorzystania w nowoczesnych pojazdach oraz wszędzie tam, gdzie wymagany jest olej najwyższej jakości.
- Posiada najnowsze dopuszczenia producentów sprzętu (OEM) i spełnia normy branżowe.
- Stosowany do zalewania fabrycznego silników przez wielu najbardziej renomowanych producentów pojazdów samochodowych na całym świecie.
- Wysokojakościowe surowce bazowe w połączeniu z technologią SuperSyn zapewniają doskonałą ochronę przeciwzużyciową we wszystkich warunkach eksploatacyjnych.
- Doskonała zdolność do pracy w niskich temperaturach zapewnia natychmiastowe smarowanie przy rozruchu zimnego silnika.
- Umożliwia zwiększenie oszczędności paliwa dzięki zmniejszonemu tarciu.
- Wyjątkowo niskie zużycie oleju redukuje konieczność częstych dolewek.
- Wysoka stabilność termiczna i oksydacyjna zapobiega powstawaniu szlamu i pomaga utrzymać silnik w czystości.

• Mobil 1™ Peak Life 5W-50

Mobil 1™ jest wiodącą na świecie marką w pełni syntetycznych olejów silnikowych gwarantującą osiągi i wyjątkową ochronę silników. Mobil 1 Peak Life 5W-50 jest wypróbowanym i sprawdzonym w eksploatacji produktem zarówno nowych jak i starszych typów samochodów. Posiada skuteczny system dodatków uszlachetniających dla ograniczenia tworzącego się szlamu i osadów co przyczynia się do wolniejszego zużycia silnika.
• Zawiera antyoksydanty pomagające przedłużyć trwałość oleju.
• Zrównoważony skład pomaga zapewnić doskonałe działanie pojazdów przez cały okres ich eksploatacji.
• Szeroki zakres klasyfikacji lepkościowej oleju 5W-50 zapewnić właściwą ochronę zarówno w niskich jaki i wysokich temperaturach.

• Mobil 1™ ESP Formula 5W-30

Olej Mobil 1™ ESP Formula 5W-30 to najwyższej jakości syntetyczny olej silnikowy posiadający wyjątkowe właściwości czyszczące, zapewniający ochronę przed zużyciem oraz doskonałą sprawność pracy. Mobil 1 ESP Formula 5W-30 został zaprojektowany w celu przedłużenia okresu wymian oleju i zapewnienia wydajnej pracy systemów redukcji emisji spalin zarówno w pojazdach z silnikami Diesla, jak i benzynowymi. Mobil 1 ESP Formula 5W-30 przewyższa wymogi wielu wiodących producentów w przemyśle samochodowym i ich standardów dotyczących najnowszych wersji silników Diesla i benzynowych w samochodach osobowych.
Olej Mobil 1 ESP Formula 5W-30 stanowi opracowaną przez Mobil formulacje najnowocześniejszych komponentów, które są w pełni kompatybilne z filtrami cząstek stałych (Diesel Particulate Filters - DPF's) oraz katalizatorami trójdrożnymi (CAT's). Olej Mobil 1 ESP Formula 5W-30 opracowany został tak, aby zapewnić wyjątkową sprawność i ochronę silnika przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia paliwa.
- Redukcja osadów cząstek stałych w filtrach typu DPF.
- Redukcja osadów i szlamu przyczyniająca się do przedłużenia okresu eksploatacji silnika i zapewnienia jego czystości.
- Redukcja starzenia się oleju, co umożliwia wydłużenie okresów wymiany oleju.
- Mniejsze zanieczyszczenie węglowodorami.
- Poprawa ekonomiki zużycia paliwa.
- Szybki rozruch w niskich temperaturach.
- Redukcja możliwości zatrucia katalizatorów w silnikach benzynowych.
- Wydłużenie okresu użytkowania silnika

• Mobil Super™ 3000 XE 5W-30

Mobil Super 3000 XE 5W-30 jest syntetycznym, wysokowydajnym i nisko-popiołowym olejem silnikowym opracowanym z myślą o przedłużeniu żywotności i utrzymaniu wydajności systemu redukcji emisji spalin w pojazdach napędzanych zarówno benzyną jak i olejem napędowym.
- Przyczynia się do utrzymania wydajności systemu redukcji emisji spalin w pojazdach zarówno z silnikami Diesla jak i benzynowymi.
- Umożliwia dłuższą eksploatację w wysokiej temperaturze, bez gęstnienia oleju spowodowanego utlenianiem i bez degradacji oleju.
- W niskiej temperaturze ma znakomitą płynność, która umożliwia zimą łatwy rozruch silnika i szybkie rozprowadzenie w nim oleju.
- Jest odpowiedni do stosowania zarówno w benzynowych, jak i wysokoprężnych silnikach samochodów osobowych i lekkich pojazdów dostawczych.• Mobil Super™ 2000 X1 10W-40
Mobil Super 2000 X1 10W-40 to semisyntetyczny olej silnikowy, który zapewnia długą żywotność silnika oraz ochronę przed osadami i zużyciem. Oleje Mobil Super™ 2000 mają ustaloną markę w branży, tak więc stosujący je kierowcy mają gwarancję optymalnego działania silnika w swoim pojeździe.
Mobil Super 2000 X1 10W-40 zapewnia:
• lepsze zapobieganie osadom
• doskonałą czystość silnika
• doskonałą ochronę wysokotemperaturową
• doskonałą ochronę przed zużyciem
• dobre parametry przy rozruchu na zimno.

• Mobil Super™ 2000 X1 Diesel 10W-40
Mobil Super 2000 X1 Diesel 10W-40 to semisyntetyczny olej silnikowy, który zapewnia długą żywotność silnika oraz ochronę przed osadami i zużyciem. Oleje Mobil Super 2000™ mają ustaloną markę w branży, tak więc stosujący je kierowcy mają gwarancję optymalnego działania silnika w swoim pojeździe.
Mobil Super 2000 X1 Diesel 10W-40 zapewnia:
- lepsze zapobieganie osadom
- doskonałą czystość silnika
- doskonałą ochronę wysokotemperaturową
- doskonałą ochronę przed zużyciem
- dobre parametry przy rozruchu na zimno.

• Mobil Super 1000 X1 15W-40 i Diesel 15W-40
Oleje Mobil Super 1000 to najwyższej jakości mineralne oleje silnikowe zapewniające doskonały poziom ochrony i sprawności silników.Produkty Mobil Super 1000 mają ustaloną markę w branży, tak więc stosujący je kierowcy mają gwarancję optymalnego działania silnika w swoim pojeździe.
Mobil Super 1000 X1 zapewnia:
- dobrą ochronę przed zużyciem
- utrzymanie silnika w czystości
- dobre właściwości ochronne w wysokich temperaturach.

Czynne:

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

Sobota: 9:00 - 14:00


Wyświetl większą mapę
ul. T. Kulika 2
40-434 Katowice
Telefon:32 351 54 30