facebook

Części zamienne i eksploatacyjne do samochodów

40-434 Katowice, ul. T. Kulika 2 (os. Korea) Tel: 32 351 54 30 Czynne: Pon – Pt: 9:00 - 17:00 Sobota: 9:00 – 14:00

Oleje Elf• EVOLUTION SXR 5W30

Jest najnowszej generacji, paliwooszczędnym, wielosezonowym olejem silnikowym. Dzięki zastosowaniu ultra nowoczesnej technologii opartej na specjalnej formule IMF TM (Intra Molecular Friction) w której skład wchodzi specjalna hydrosyntetyczna TM baza olejowa, pakiet modyfikatorów tarcia i specjalnych dodatków. Formuła IMF TM powoduje znaczne obniżenie oporów wewnętrznych w warstwie olejowej, co owocuje zmniejszeniem oporów wewnętrznych w silniku, wzrostem sprawności silnika i oszczędność paliwa.
- Zalecany jest do stosowania w silnikach benzynowych i wysokoprężnych najnowszej konstrukcji: wielozaworowych, wolnossących i turbodoładowanych, z wałkami rozrządu w głowicy, z katalizatorem spalin lub bez, zasilanych benzyną bezołowiową.
- Może być on stosowany w jeździe miejskiej i po autostradzie z dużą prędkością, w samochodach osobowych i dostawczych użytkowanych w najtrudniejszych warunkach eksploatacyjnych.
- Również szczególnie zalecany do silników zasilanych gazem propan-butan

• EXCELLIUM LDX 5W40

Jest nowoczesnym olejem silnikowym, stworzonym w Technologii Syntetycznej ELF. Zastosowana technologia superwytrzymałych wiązań molekularnych Extreme Engine Protection zapewnia doskonałą ochronę przeciwzużyciową.
- Zalecany jest do stosowania w silnikach benzynowych i wysokoprężnych najnowszej konstrukcji: wielozaworowych, wolnossących i turbodoładowanych, z wałkami rozrządu w głowicy, z katalizatorem spalin lub bez, zasilanych benzyną bezołowiową jak również gazem propan-butan.
- Do stosowania w jeździe sportowej, miejskiej i po autostradzie, w samochodach osobowych i dostawczych użytkowanych w najtrudniejszych warunkach eksploatacyjnych.
- Zaleca się szczególnie do silników z hydraulicznym sterowaniem zaworów, bowiem wycisza on głośną pracę układu rozrządu. • COMPETITION STI 10W40

Jest nowoczesnym półsyntetycznym olejem silnikowym bardzo wysokiej jakości. - Zalecany jest do stosowania w silnikach benzynowych i wysokoprężnych najnowszej konstrukcji: wielozaworowych, wolnossących i turbodoładowanych, z wałkami rozrządu w głowicy, z katalizatorem spalin lub bez, zasilanych benzyną bezołowiową.
- Może być on stosowany w jeździe miejskiej i po autostradzie z dużą prędkością, w samochodach osobowych i dostawczych użytkowanych w najtrudniejszych warunkach eksploatacyjnych.
- Również szczególnie zalecany do silników zasilanych gazem propan-butan. • SPORTI SRI 15W40

Jest nowoczesnym mineralnym olejem silnikowym bardzo wysokiej jakości przeznaczonym do silników benzynowych. - Zalecany jest do stosowania w silnikach benzynowych najnowszej konstrukcji: wielozaworowych, wolnossących i turbodoładowanych, z wałkami rozrządu w głowicy, z katalizatorem spalin lub bez, zasilanych benzyną bezołowiową lub LPG.
- Może być on stosowany w jeździe miejskiej i po autostradzie z dużą prędkością, w samochodach osobowych i dostawczych użytkowanych w najtrudniejszych warunkach eksploatacyjnych.• ELFMATIC G3 – olej do układów wspomagania

ELFMATIC G3 jest olejem najnowszej generacji do przekładni automatycznych i układów wspomagania.
• TRANSELF NFP 75W80 – olej przekładniowy

Jest to olej przekładniowy opracowany w Technologii Syntetycznej ELF dla potrzeb bardzo mocno obciążonych manualnych skrzyń biegów.

Czynne:

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

Sobota: 9:00 - 14:00


Wyświetl większą mapę
ul. T. Kulika 2
40-434 Katowice
Telefon:32 351 54 30